درباره

دکتر فاطمه مرادی

دکتر فاطمه مرادی، متخصص روان‌شناسی هستم.
از سال ۱۳۷۸ تحصیل در رشته روان‌شناسی بالینی را آغاز کرده و سپس تحصیلات خود را تا مقاطع کارشناسی ارشدِ روان‌شناسی عمومی و دکترای تخصصیِ روان‌شناسی ادامه دادم. در سال ۱۳۸۵ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه روان‌درمانی و تدریس در دانشگاه شروع کردم. اولین ترجمه کتاب با عنوان روان‌شناسی مرضی کودک و نوجوان (تالیف: ویس)، را با همکاری جمعی از همکاران دانشگاه و با ویراستاری استاد ارجمند آقای دکتر حمزه گنجی در سال ۱۳۸۸ به چاپ رسانده و تألیفاتی در زمینه آسیب‌شناسی روانی به چاپ رسانده‌ام.
در سالیان فعالیت حرفه‌ای با سمت روان‌شناس وزارت بهداشت (سرپرست روانشناسان تیم پیوند اعضاء)، مرکز ناباروری رویان، مجموعه گلرنگ (گلپخش مرکزی و ستاره طلایی سورنا)، بانک مسکن و کلینیک مسافران سپید همکاری داشته‌ام و به صدها نفر از هموطنانم خدمات روان‌درمانی را ارایه کرده‌ام.
حیطه‌های تخصصی کارم در زمینه مشاوره پیش از ازدواج و زوج‌درمانی، حل مشکلات فردی و کمک به ارتقاء رشد مهارتهای فردی و حل تعارضات بین‌فردی، تیپ‌شناسی شخصیت، روان‌درمانیِ تغذیه و کنترل وزن و درمان اختلالات افسردگی، ترک عادت بر مبنای الگوی ماتریکس، اختلالات اضطرابی و… می‌باشد. خوشحالم که می‌توانم از ترکیب دانش نظری و تجربه عملی‌ام به انسان‌ها کمک کنم تا زندگی سالم‌تر و پربارتری داشته باشند.